5 Aralık 2009 Cumartesi

ekmek yapma makinesinde kek yapımı


Arkadaşlar uzun zamandır denemek isteyip de bir türlü cesaret edemediğim ekmek yapma makinesinde keki yaptım.Gayet güzel sunumu biraz problem biraz büyük bir dilim oluyor kendileri...Hazır kek unu almıştım.Onun arkasındaki tarife göre hazırladım.Ortaya resimde gördüğünüz kek ortaya çıktı.Tavsiye ederim...

HERKESE İYİ HAFTA SONLARI...

7 yorum:

karamel mutfak dedi ki...

görüntü çok güzel de kekten çok sanırım pasta tabanı yapmakta daha mahareti olacak servis açısından.ellerine sağlık

Pembe Tatlar dedi ki...

oo nasılda kabarmış puf puff elelrine sağlık

Neşeli Sesler dedi ki...

Ekmek makinamdan hevesimi almışım heralde ki rafa kaldırdım çoktan. Ama bu tarif raftan indirmeye değer. Bir pofuduk kek de ben yapayım:)
Sevgiler.

Damla dedi ki...

Yumuşak kısmı daha fazla oluyordur herhalde, iyi fikir.

nymphea dedi ki...

İlknurcum merhaba, hediyeni aldım ve inanılmaz mutlu oldum. Çok zevkli bir seçim, hemen içime mumları koyup salonuma yerleştirdim:)) En kısa zamanda fotografını da ekliyorum bloga. Son günlerde yüzümü en çok güldüren olaydı çok sevindim gerçekten:) Bu arada seni tanıdıgıma da mutlu oldum:P Tariflerine de bakacagım bundan sonra:P

ilknur dedi ki...

Nymphea,hediyeni beğendiğine çok sevindim, güle güle kullan...Tanıştığımıza bende çok memnun oldum..Her zaman beklerim:))

İkiz Annesi sdilek dedi ki...

İlknurcum kekin yapım süresi ne kadar makinede.Bende yapmıştım ama bana çokkk uzun geldi.Acaba ben mi yanlış yaptım merak ettim.Senin kekin muhteşem görünüyor.